Kategooriad

Meie e-pood töötab kõige töökindlamalt järgmiste interneti brauseritega:Chrome, Mozilla Firefox ja uuemate Internet Exploreri versioonidega (alates 9.0)

Firmast

AS Eemeli loodi 1996. aastal, mil ettevõtte põhitegevusalaks oli hüdrovoolikute valmistamine ning nende komponentide ja tihendite müük. Aastatega on ettevõtte kaupade ja teenuste valik muutunud, kuid suund on endiselt jäänud samaks – müüa varuosi ja tööriistu tänapäeva tööstuspargile. Meie kaubavaliku hulka kuuluvad erinevad tänapäeva tööstuspargi elemendid nagu filtrid, tööriistad, töökaitsevahendid, tõstevahendid, rauakaup, ketid, trossid jpm.

Aastal 2003 laiendas ettevõte oma tegevust ja avas kaupluse Narvas. Enamus meie klientidest on hulgimüügi kliendid, kuid omale vajaliku kauba leiavad kindlasti ka jaemüügi kliendid.

Meie suurimateks koostööpartneriteks on AS Hydroscand ja Tööriistamarket. Aastal 2000 andsime AS Hydroscandile üle hüdrovoolikute valmistamise ja sinna juurde kuuluvate hüdraulika- ja pneumaatika toodete ning tihendite müügi. Ettevõtte asub AS Eemeliga samas hoones.

Tööriistamarketi kaubavalik omakorda aga rahuldab ka kõige nõudlikuma kliendi soovid tööriistade ja varuosade järele. Tööriistamarketi nomenklatuuri kuulub üle 35 000 artikli, millest valitud kaubad leiab  meie Jõhvi ja Narva kauplusest kohapealt ning on olemas ka tellimisvõimalus.

Aastal 2011 avasime veebipoe, et olla kättesaadavamad ka interneti keskkonnas ning luua inimestele võimalus tellida kaupa kodunt või töökohast lahkumata.

Meie motoks on – ÕIGE ASI ÕIGEST KOHAST!


Ostukorv:  

Tooted puuduvad

Saatmine 0,00 €
Kokku: 0,00 €

Kassasse

Uudiskiri